GIFT VERZIA

Gift verzia je novinka, ktorú si môžete objednať na eshope alebo vyzdvihnúť priamo na predajni. Za názvom rastlinky je uvedené "gift verzia".

Obsahuje rastlinku, kvetináč elho s podmiskou a náš aroid mix.

Je to takpovediac zjednodušenie pre Vás alebo Vašich známych, ktorým kúpite u nás rastlinku. Nemusíte zháňať kvetináč ani vhodný substrát. Substrát si miešame sami a je vhodný pre väčšinu izbových rastlín. Je rokmi odskúšaný na našich rastlinkách doma.

Cena rastlinky v gift verzii je konečná, je v nej narátaný spomínaný kvetináč s podmiskou, náš aroid mix a čas strávený presadením rastlinky.

Gift verzia sa dá samozrejme objednať aj na objednávku, ak by ste chceli akúkoľvek rastlinku od nás presadiť, stačí nás kontaktovať a my všetko potrebné zariadime. (S veľkosťou rastlinky sa samozrejme zvyšuje aj cena za kvetináč a presadenie).

S rastlinkami v gift verzii nie je potrebné robiť nič na dlhšie obdobie. Samozrejme, je potrebné ich polievať a dávať im kopec lásky, ale o ostatné sme sa už postarali za Vás my:)

Na eshope tieto rastlinky viete nájsť zadaním výrazu "gift verzia" do vyhľadávania a zobrazia sa Vám všetky rastlinky s týmto tagom.