REALIZÁCIA INTERIÉROVEJ ZELENE

Ak potrebujete pomôcť pri výbere rastlín, ich umiestnenie v rámci Vášho domova/kancelárie/kaviarne/predajne a starostlivosti o ne, neváhajte sa na nás obrátiť. 

 
výber vhodných rastlín na základe konkrétnych podmienok v domácnosti, KANCELÁRII, Kaviarni, iných priestorov
presadenie rastlín do vhodného substrátu a primeranej veľkosti kvetináčov, VÝSADBA DO VAŠICH KVETINáčOV/ATYPICKýCH KVETINáčOV
UMIESTNENIE RASTLÍN A PORADENSTVO V RÁMCI STAROSTLIVOSTI O NE 

ÚDRŽBA INTERIÉROVEJ ZELENE

Robíme aj údržbu rastlín, kedy prídeme k Vám domov, kancelárie, kaviarne, predajne zhodnotíme stav rastlín, ktoré je potrebné presadiť, prípadne ošetriť a všetko urobíme za Vás. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

DARČEKY PRE OSLAVY, SVADBY, OBCHODNÝCH PARTNEROV/ZAMESTNANCOV

Pri špeciálnych príležitostiach Vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov na rôzne eventy ako sú teambuildingy, výročia spoločnosti, Vianoce alebo iné, určite poteší darček v podobe rastliny. Ponúkame veľký výber rastlín, ktoré môžeme spolu s Vami na základe Vašich predstáv pripraviť ako darčeky.

Darčeky v podobe rastlín môžete darovať aj Vašim svadobným hosťom, spolu s venovaním podľa Vašich predstáv, prípadne Vašim gratulantom pri okrúhlych narodeninách alebo väčších oslavách.  

PRENÁJOM RASTLÍN NA EVENTY

Ponúkame krátkodobý prenájom rôznych rastlín na fotenia, eventy, prípadne výstavy.